Duben 2010

Restart..

22. dubna 2010 v 15:06
Chacháá.. Chystám velkej restart celýho blogu !.. Změnim především spřátelené blogy .. ! Potom rubriky,desing,uáá.. Prostě se to tady celý zatočí.. Víc informací sem dám až smažu všechny rubriky,články a až udělám novej desing :) Pa lidi♥ Připravte se na jíízduu :P

Poslušně hlásím,..

11. dubna 2010 v 9:53 About me & blog
Čaau děcka :-* Dneska je můj šťastnej deen ♥ .. Mám rande :D.. Haha.. :D.. Hned po obědě.. :D.. Na to že je 10 hodin,jsem ještě v pyžamu.. To je super co? :D.. Jsem z toho všeho úplně vynervovanáá.. Držte mi palce,když mi je budete držet hodně a rande se vyvede,čeká Vás odměna :D.. Né. Prostě mi držte palce :D.. Tak,jdu ven s kámoškou,bááj :-*

Téma-Vánoce

2. dubna 2010 v 11:02
Tákže.. rozhodla jsem se napsat na hlavní stránku blog.cz v sekci Téma týdne.. Na téma Vánoce.. Kdo chcete tak si to pročtěte :) Dalo mi to práci,tak prosím nekopírovat..;)


začneme...Vánočními zvyky ~

Lití olova
Nad plamenem se na kovové lopatce rozžhaví kousek olova až k bodu tání. Připraví se nádoba s vodou, kovový lavor nebo pod. a tekoucí olovo se do ní opatrně, ale naráz vlije. Vznikne tak odlitek velmi abstraktních tvarů. Přítomní se pak snaží rozpoznat, čemu (komu) je odlitek podobný. Podle tvaru se pak usuzuje, co koho čeká. Olovo má nízký bod tání a jde to snadno.


Ready,steady,go..!

2. dubna 2010 v 10:51 About me & blog
Ahoj :) Tak po dlouhé době píšu :) Promiiňte :) Teď se budu blogu věnovat více :) Hodně více !:).. Takže čekejte plno novinek !:)